Informacje ogólne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

   Grajewskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na seanse filmowe. W repertuarze naszego kina znajdą Państwo filmy dla widzów w każdym wieku. Gwarantujemy kinomanom najwyższą jakość dźwięku i obrazu dzięki nowemu projektorowi cyfrowemu, umożliwiającemu emisję produkcji filmowych również w technologii 3D.

   Zwraca się z prośbą do wszystkich odwiedzających nasze kino o punktualne przychodzenie na seanse filmowe.

   Seanse muszą rozpoczynać się punktualnie w zaplanowanych godzinach, co spowodowane jest specyfiką działania projektorów cyfrowych i dystrybucji fimów. Filmy do naszych urządzeń wgrywane są z dysku. Do zadziałania każdy wgrany film potrzebuje dodatkowego pliku, tzw. klucza, otrzymywanego od dystrybutora filmu. Klucz określa termin i czas projekcji filmu. W sytuacji kiedy będziemy opóźniać rozpoczęcie seansu,  względem określonej w pliku-kluczu godziny, może okazać się, że nie obejrzymy filmu do końca…..gdyż skończy się czas działania klucza.

Informujemy, że …

- Kasa biletowa czynna jest zawsze na 2 godziny przed seansem. Wprowadziliśmy dodatkowo przedsprzedaż biletów na seanse weekendowe. 
- Istnieje możliwość wcześniejszego zakupienia biletów w systemie sprzedaży internetowej. W celu skorzystania z ww. możliwości wymagane jest posiadanie w domu komputera, drukarki oraz odwiedzenie portalu www.tiketto.pl
- Okulary do oglądania filmów w systemie 3D są do nabycia w kasie kina w cenie 3 zł. Po dokonaniu zakupu okulary przechodzą na własność nabywcy (do wykorzystania na kolejnych seansach).

Bardzo prosimy …

O wcześniejsze zakupy biletów w kasie. W przypadku filmów cieszących się popularnością pozwoli nam to uniknąć długich kolejek przed kasą i da możliwość punktualnego rozpoczęcia seansu filmowego.

A jeżeli ...

Lubisz chodzić do kina? Chcesz zaoszczędzić nawet 15% na zakupie biletów? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty zakupu karnetu do kina GCK. Szczegółowe zasady ich funkcjonowania określa dołączony poniżej Regulamin.

   Dziękujemy i serdecznie zapraszamy na nasze seanse filmowe.

 

Regulamin kina

Regulamin karnetów kinowych