Koncert Wiosenny Miejskiej Orkiestry Dętej OSP w Grajewie
23 maja 2026 r. w Grajewskim Centrum Kultury odbył się Koncert Wiosenny Miejskiej Orkiestry Dętej OSP w Grajewie. Publiczność miała okazję wysłuchać programu przygotowanego pod batutą Ryszarda Jasionowskiego, dyrygenta orkiestry.
Gości przywitał Andrzej Jabłoński, członek zarządu Miejskiej OSP w Grajewie. W roli konferansjerki i prowadzącej koncert wystąpiła Bożena Kalinowska, pracownica Grajewskiego Centrum Kultury, która przeprowadziła publiczność przez kolejne punkty muzycznego wieczoru.
Wraz z orkiestrą wystąpili soliści: Lena Zwolińska i Piotr Michalski – wokal, a także Grzegorz Karpowicz i Emil Walendzik – trąbka. Ich udział wzbogacił koncertowy repertuar i nadał wydarzeniu różnorodny, wiosenny charakter.
Koncert zakończył się oficjalnymi podziękowaniami skierowanymi do dyrygenta Ryszarda Jasionowskiego. Głos zabrali Anna Mroziewska, wicedyrektor Grajewskiego Centrum Kultury, oraz Waldemar Remfeld, starosta Powiatu Grajewskiego, wyrażając uznanie dla jego pracy i zaangażowania w działalność Miejskiej Orkiestry Dętej OSP w Grajewie.
Organizatorem wydarzenia było Grajewskie Centrum Kultury.


















